tel. 606 340 307
Oferta udrażnianie!

Wykonuję usługi udrażniania kanalizacji ciśnieniowo-wuko i elektryczną spiralą oraz inspekcji kamerą. Sprzęt ma zastosowanie szczególnie w udrażnianiu instalacji sanitarnych i deszczowych w domach jednorodzinnych i blokach mieszkalnych. Czyszczenie mechaniczne spiralą elektryczną pozwala na rozdrobnienie zatoru w kanalizacji oraz usunięcie korzeni drzew. Ogromną zaletą udrażniania hydro-ciśnieniowego jest oczyszczenie całego niedrożnego przewodu kanalizacyjnego, tak na długości jak i na obwodzie rury. Obydwie te metody idealnie ze sobą współpracują. Spirala rozkrusza zator w kanalizacji ,a czyszczenie ciśnieniowe skutecznie usuwa resztę osadów z całego obwodu rury. Wykonujemy usługi inspekcji specjalistyczną kamrą z możliwościa nagrania przeprowadzonej operacji w instalacji kanalizacyjnej, kominowej itp. Na terenie Poznania i okolicznych gmin dojazd wliczony w koszt usługi.

Inspekcja specjalistyczną kamerą

Wykonujemy również usługi specjalistyczną kamerą z możliwością nagrania przeprowadzonej operacji w instalacji kanalizacyjnej, kominowej lub miejsc niedostępnych.

Udrażnianie rur i kanalizacji

Fachowe i sprawne udrażnianie kanalizacji polega na profesjonalnie przeprowadzonym mechanicznym oraz ciśnieniowym udrożnieniu odpływu kanalizacji.
Zamów usługę
Udrażnianie mechaniczne i ciśnieniowe kanalizacji oraz rur

Specjalizujemy się w udrażnianiu odpływów sanitarnych i deszczowych w domach jednorodzinnych i blokach mieszkalnych elektryczną spiralą i ciśnieniowo wuko. Wykonujemy usługi inspekcji specjalistyczną kamreą z możliwością nagrania przeprowadzonej operacji w instalacji kanalizacyjnej, kominowej itp. Na terenie Poznania i okolicznych gmin dojazd wliczony w koszt usługi.